ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Voda na mlýn

O Bertovi, Pištovi a Rozince

Tři přátelé, medvěd Bert, zajíc Pišta a liška Rozinka zažívají nejrůznější radosti, ale také starosti. Inu, není lehké být nebojácný ...

349 Kč

303 Kč bez DPH
  • skladem
  • do 1-2 dnů
Záruka 24 měsíců
Vyr. číslo : 190

O Bertovi, Pištovi a Rozince

Tři přátelé, medvěd Bert, zajíc Pišta a liška Rozinka zažívají nejrůznější radosti, ale také starosti. Inu, není lehké být nebojácný medvěd, když máte přeci jen občas strach. Nebo když jste zajíc, kterému se nelíbí vlastní uši. A co teprve liška, kterou někdy popadne hluboký smutek.

I v kouzelném lese, plném borůvek, jahůdek, šišek na hraní a skvělých míst na schovávanou, mohou jeho obyvatele tu a tam tížit trable. Spolu je ale zvířátka určitě překonají. Semínko přátelství, které třímají ve svých tlapkách, jim k tomu pomůže.

V příbězích o tom, že nemusíme být vždycky takoví, jak se očekává, a že být odlišný znamená být výjimečný, ožívají hračky, které Barbora Pallová navrhuje a šije pod značkou Lesito. Do prostředí kouzelného lesa postavičky zasadila fotografka Lucie Deutsch.

Dobrodružství Berta, Pišty a Rozinky lemují hravé úkoly a otázky. Kniha tak komunikuje s malými i většími dětmi, podporuje jejich představivost a zvídavost.

Specifikace: vázaná
Autor: Barbora Pallová
Vydavatel: Voda na mlýn
Počet stran: 72
Formát: 20 x 23 cm
Jazyk: čeština
Datum vydání: 2021
ISBN: 978-80-908264-1-0